TYMABRI*PL
PL ENG
Hodowla kotów brytyjskich i selkirk rex
WCF PZF
Hodowla została zarejestrowana w październiku 2006r, a przydomek Tymabri*PL przyznano nam w maju 2007.

Należymy do POLSKIEGO ZWIĄZKU FELINOLOGICZNEGO PZF, który zrzesza hodowców kotów brytyjskich krótkowłosych oraz pozostałych ras uznawanych przez World Cat Federation WCF. Specjalizujemy sie w hodowli kotów "łaciatych" czyli bikolorach, trikolorach, arlekinach , vanach we wszystkich możliwych odmianach kolorystycznych.

* * *

We wrześniu 2010 roku przeprowadziliśmy się całą rodziną do Brukseli - stolicy Belgii. Teraz tutaj będą się wychowywać nasi podopieczni. Często jednak bywamy w Polsce, bo tam mieszka nasza Rodzinka, Przyjaciele. Nadal będziemy pojawiać się na wystawach. Zawsze więc istnieje możliwość dowozu kociaka.

* * *

Wraz ze zmianą miejsca zamieszkania w hodowli zaszła kolejna zmiana. Rozkochana w kociakach selkirk rex z hodowli Via Appia*PL postanowiłam rozszerzyć profil swojej hodowli. Od 2011 roku będą zatem obok kociąt brytyjskich pojawiać się mioty kociąt rasy selkirk rex. Marzą mi się bi i trikolory z kręconym futrem, ale też pointy, rudości, kremy i białe. Serdecznie zapraszam do lektury mojej strony i zapoznania się z pięknymi przedstawicielami obu tych ras.
Copyrights © Tymabri*PL 2010-2014