TYMABRI*PL
PL ENG
Hodowla kotów brytyjskich i selkirk rex
WCF PZF
8.LISTOPAD.2014R. MIOT M !!!

Rodzicami kociąt zostali:

CHAMPION TABITHA BLACKWHITE MUEZZI*PL (BRI n 03 VAR CPC, gen cinnamon)
&
CHAMPION PURRING POEMS PORTOS (SRL e)Imię Płeć Kolor Waga ur Status

MELETE TYMABRI*PL
kotka straight/curly czarny trikolor krótkowłosy
SRS f 03
120g Zamieszkała z p.Aleksandrą
GALERIA MELETE

MAEL TYMABRI*PL
kocur curly arlekin niebieski ?długowłosy
SRL a 02
112g Zamieszkał z Dominiką
GALERIA MAEL

MAAHES TYMABRI*PL
kocur curly liliowy ?długowłosy
SRL c
102g Zamieszkał z Natalką
GALERIA MAAHES

MAGALI TYMABRI*PL
kotka straight/curly liliowy trikolor krótkowłosy
SRS j 03
104g Zamieszkała z p.Martą
GALERIA MAGALI

MEDAD TYMABRI*PL
kocur straight/curly czekoladowy krótkowłosy
SRS b
112g Zamieszkał z Dominiką
GALERIA MEDAD

Pierwsze zdjęcia maluszków:Jeżeli są Państwo zainteresowani kociakiem z mojej hodowli, to zapraszam do wcześniejszego kontaktu. Istnieje możliwość rezerwacji np pod względem płci i koloru maluszka jeszcze przed narodzinami kociąt.
Chociaż na stałe mieszkam w Belgii, to często bywam w Polsce (Warszawa/Białystok), bo tu mieszka nasza Rodzinka, Przyjaciele. Nadal będziemy pojawiać się na wystawach. Zawsze więc istnieje możliwość dowozu kociaka.

Magdalena Zdrodowska, TYMABRI*PL (Belgia/Bruksela)

e-mail: madeline@poczta.onet.pl (also ENGLISH, FRENCH and GERMAN)


linialove

Przodkowie naszych podopiecznych wywodzą się z doskonałych linii ,którzy posiadają zaszczytne tytuły Światowych i Międzynarodowych Championów

Każdy kotek z naszych hodowli posiada rodowód- jest to potwierdzenie rasowości i gwarancja standardu rasy. Nie obliguje on nowych właścicieli do wystawiania kotka i zakładania hodowli. Jednak zastrzegam sobie prawo do wpisania notatki czy kotek jest hodowlany czy też na kolanka, co nakłada na przyszłego właściciela obowiązek ewentualnej kastracji/sterylizacji kociaka po osiągnięciu przez niego dojrzałości płciowej.

Podstawą rezerwacji kotka jest wpłata zaliczki.
Kocięta na kolanka kosztują 2000 PLN
Cena za kocięta hodowlane jest ustalana indywidualnie.

Kociaczki opuszczają nasze domy gdy skończą minimum 12 tygodni. Są przyzwyczajone do samodzielnego jedzenia oraz korzystania z kuwety. Wychowują się pod stałą kontrolą weterynaryjną- do nowych rodzin wędrują odrobaczone i zaszczepione na podstawowe choroby czego potwierdzeniem jest książeczka zdrowia.

Rodzice posiadają testy na FIV i FeLV i są pozbawieni wad uniemożliwiających ich rozmnażanie.
Czasem możemy dowieźć kotka do nowych właścicieli, doliczany wtedy jest koszt dojazdu do ceny za kociaczka indywidualnie zależnie od odległości. Z nowym właścicielem podpisujemy umowę kupna sprzedaży kociaczka.

Każdy właściciel otrzymuje pełną informację dotyczącą opieki nad kotkiem, jedzenie na pierwsze dni oraz ulubioną zabawkę.
Na życzenie przyszłych właścicieli wykonujemy kociętom hodowlanym testy Felv oraz FIV, określamy grupę krwi, wykonujemy bad genetyczne w kierunku HCM i PKD, białe kocięta przeznaczone do hodowli również posiadać będa bad słuchu metodą BAER.
Kocięta opuszczające granice naszego kraju są szczepione przeciwko wściekliznie wg wymogów Unii Europejskiej, posiadają chip oraz paszport.Copyrights © Tymabri*PL 2010-2014