TYMABRI*PL
PL ENG
Hodowla kotów brytyjskich i selkirk rex
WCF PZF
15.WRZESIEŃ.2014R. MIOT L !!!

Rodzicami kociąt zostali:

HEXA TYMABRI*PL (SRS g 03 VAR CPC)
&
CHAMPION PURRING POEMS PORTOS (SRL e)Imię Płeć Kolor Waga ur Status

LENARDO TYMABRI*PL
kocur homozygota liliowy bikolor długowłosy
SRL c 03
118g REZERWACJA DLA P.MONIKI
GALERIA LENARDO

LERATO TYMABRI*PL
kotka curly kremowy bikolor długowłosy
SRL e 03
116g SPRZEDANA DLA P.MARTY-HODOWLA
GALERIA LERATO

LAZARO TYMABRI*PL
kocur curly niebieski bikolor krótkowłosy
SRS a 03
124g ZAMIESZKAL Z CLARĄ
GALERIA LAZARO

LIONEL TYMABRI*PL
kocur homozygota liliowy krótkowłosy
SRS c
118g ZAMIESZKAŁ Z DARIĄ
GALERIA LIONEL

Pierwsze zdjęcia maluszków:
Jeżeli są Państwo zainteresowani kociakiem z mojej hodowli, to zapraszam do wcześniejszego kontaktu. Istnieje możliwość rezerwacji np pod względem płci i koloru maluszka jeszcze przed narodzinami kociąt.
Chociaż na stałe mieszkam w Belgii, to często bywam w Polsce (Warszawa/Białystok), bo tu mieszka nasza Rodzinka, Przyjaciele. Nadal będziemy pojawiać się na wystawach. Zawsze więc istnieje możliwość dowozu kociaka.

Magdalena Zdrodowska, TYMABRI*PL (Belgia/Bruksela)

e-mail: madeline@poczta.onet.pl (also ENGLISH, FRENCH and GERMAN)


linialove

Przodkowie naszych podopiecznych wywodzą się z doskonałych linii ,którzy posiadają zaszczytne tytuły Światowych i Międzynarodowych Championów

Każdy kotek z naszych hodowli posiada rodowód- jest to potwierdzenie rasowości i gwarancja standardu rasy. Nie obliguje on nowych właścicieli do wystawiania kotka i zakładania hodowli. Jednak zastrzegam sobie prawo do wpisania notatki czy kotek jest hodowlany czy też na kolanka, co nakłada na przyszłego właściciela obowiązek ewentualnej kastracji/sterylizacji kociaka po osiągnięciu przez niego dojrzałości płciowej.

Podstawą rezerwacji kotka jest wpłata zaliczki.
Kocięta na kolanka kosztują 2000 PLN
Cena za kocięta hodowlane jest ustalana indywidualnie.

Kociaczki opuszczają nasze domy gdy skończą minimum 12 tygodni. Są przyzwyczajone do samodzielnego jedzenia oraz korzystania z kuwety. Wychowują się pod stałą kontrolą weterynaryjną- do nowych rodzin wędrują odrobaczone i zaszczepione na podstawowe choroby czego potwierdzeniem jest książeczka zdrowia.

Rodzice posiadają testy na FIV i FeLV i są pozbawieni wad uniemożliwiających ich rozmnażanie.
Czasem możemy dowieźć kotka do nowych właścicieli, doliczany wtedy jest koszt dojazdu do ceny za kociaczka indywidualnie zależnie od odległości. Z nowym właścicielem podpisujemy umowę kupna sprzedaży kociaczka.

Każdy właściciel otrzymuje pełną informację dotyczącą opieki nad kotkiem, jedzenie na pierwsze dni oraz ulubioną zabawkę.
Na życzenie przyszłych właścicieli wykonujemy kociętom hodowlanym testy Felv oraz FIV, określamy grupę krwi, wykonujemy bad genetyczne w kierunku HCM i PKD, białe kocięta przeznaczone do hodowli również posiadać będa bad słuchu metodą BAER.
Kocięta opuszczające granice naszego kraju są szczepione przeciwko wściekliznie wg wymogów Unii Europejskiej, posiadają chip oraz paszport.Copyrights © Tymabri*PL 2010-2014