TYMABRI*PL
PL ENG
British cats and selkirk rex cattery
WCF PZF
13.02.2008R. MIOT B !!!

IC GISELLA SILVER RAIN CZ BRI a 03
&
CH GONHEIM UNDERLEYHALL*PL BRI c 03
Briganti kotka BRI a 03 - sprzedana/sold

Bamidele kotka BRI c 03 - sprzedana/sold

Beletili kotka BRI c 02 63 - sprzedana/soldOSOBY ZAINTERESOWANE KOCIĘTAMI Z MOJEJ HODOWLI PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY LUB E-MAILPOLSKA - VIA APPIA*PL
Dominika Dybowska
e-mail: frescabri@o2.pl (speaks also English)
tel: 0 22 643 10 43
kom: 0 606 609 021

BRUKSELA - TYMABRI*PL
Magdalena Zdrodowska
e-mail: madeline@poczta.onet.pl (also ENGLISH and GERMAN)
tel: 0 22 253 83 38
kom: 0 501 743 944
relative speaking RUSSIAN & GERMAN tel: 0 507317045 after 6 PM)
linialove

Przodkowie naszych podopiecznych wywodzą się z doskonałych linii ,którzy posiadają zaszczytne tytuły Światowych i Międzynarodowych Championów

Każdy kotek z naszych hodowli posiada rodowód- jest to potwierdzenie rasowości i gwarancja standardu rasy. Nie obliguje on nowych właścicieli do wystawiania kotka i zakładania hodowli. Jednak zastrzegam sobie prawo do wpisania notatki czy kotek jest hodowlany czy też na kolanka, co nakłada na przyszłego właściciela obowiązek ewentualnej kastracji/sterylizacji kociaka po osiągnięciu przez niego dojrzałości płciowej.

Podstawą rezerwacji kotka jest wpłata zaliczki.
Kocięta brytyjskie na kolanka kosztują 1800 - 2000 PLN
Cena za kocięta hodowlane jest ustalana indywidualnie z każdym właścicielem.

Kociaczki opuszczają nasze domy gdy skończą minimum 12 tygodni. Są przyzwyczajone do samodzielnego jedzenia oraz korzystania z kuwety. Wychowują się pod stałą kontrolą weterynaryjną- do nowych rodzin wędrują odrobaczone i zaszczepione na podstawowe choroby czego potwierdzeniem jest książeczka zdrowia.

Rodzice posiadają testy na FIV i FeLV i są pozbawieni wad uniemożliwiających ich rozmnażanie.
Czasem możemy dowieźć kotka do nowych właścicieli, doliczany wtedy jest koszt dojazdu do ceny za kociaczka indywidualnie zależnie od odległości. Z nowym właścicielem podpisujemy umowę kupna sprzedaży kociaczka.

Każdy właściciel otrzymuje pełną informację dotyczącą opieki nad kotkiem, jedzenie na pierwsze dni oraz ulubioną zabawkę.
Na życzenie przyszłych właścicieli wykonujemy kociętom hodowlanym testy Felv oraz FIV, określamy grupę krwi, wykonujemy bad genetyczne w kierunku HCM i PKD, białe kocięta przeznaczone do hodowli również posiadać będa bad słuchu metodą BAER.
Kocięta opuszczające granice naszego kraju są szczepione przeciwko wściekliznie wg wymogów Unii Europejskiej, posiadają chip oraz paszport.Copyrights © Tymabri*PL 2010-2014